Cookie melding

Ik ga akkoord Tijdens het surfen op het internet worden uw voorkeuren onthouden door middel van cookies.Cookies zijn kleine tekstbestanden die door een internetpagina op een pc, tablet of mobiele telefoon worden geplaatst.Cookies worden gebruikt om uw gebruikerservaring te verbeteren door het anoniem monitoren van webbezoek, het delen van informatie op social media mogelijk te maken, de effectiviteit van online marketingcampagnes temeten en om online advertenties aan te passen aan uw interesses.Door te surfen op deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies.

VEILINGSITE VASTGOED-AUCTIONS.NL

Onze klant voerde al enkele jaren een online veiling voor onroerend goed, maar de oorspronkelijke website was inmiddels verouderd en niet langer onderhoudbaar. We werden gevraagd om een nieuw, ultramodern platform te ontwikkelen voor hun activiteiten op het gebied van het veilen van onroerend goed.

We hebben een eigentijdse veilingervaring gecreëerd voor hun bedrijf en hun gebruikers, inclusief een django / wagtail cms-backend met een react-frontend, een biedmodule en een volledige set e-mail- en sms-meldingen.

Webapplicatie in Django / Wagtail CMS met gebruikersinterface in React. Sommige pagina's, met name het informatieve deel van de website, zijn in native Wagtail CMS. We hebben een uitgebreid systeem gemaakt met veel asynchrone componenten met behulp van Celery Workers. Alle transacties gaan vergezeld van e-mail en / of sms-berichten.

We hebben de volgende technieken gebruikt voor dit project:

  • Django: Django is een MVC (Model View Controller) Framework, geschreven in de programmeertaal Python.
  • CMS: Met een Content Management System kunt u zelf uw website beheren. Django Web Studio maakt een custom CMS zoals u dat wenst.
  • PostgreSQL: Een relationele database, de als meer stabiel wordt beschouwd dan MySQL. PostgreSQL heeft bovendien een aantal geavanceerde features die MySQL niet heeft.
  • Python: Python is de programmeertaal die Django Web Studio gebruikt in de overgrote meerderheid van onze projecten. Python is veel efficient in de zin dat er sneller in geprogrammeerd kan worden. Dus minder developersuren voor onze klanten. Bovendien gebruiken we de Django Framework, dat voor het bouwen van webapplicaties een enorm voordeel oplevert.
  • Bootstrap: Bootstrap is een HTML framework om snel en efficient responsive webinterfaces te bouwen. "Responsive" is het toverwoord hier: moderne websites zijn bruikbaar op een smartphone, een tablet en een laptop of destop. Bootstrap helpt daarbij.
  • Distributed Task Queuing / Celery: "Distributed Task Queuing" is een generieke term voor hulpapplicaties die met een bepaalde frequentie een taak uitvoeren. Voorbeelden zijn het klaarzetten van XML feeds of het uitvoeren van dataimports op een bepaalde tijd. Waar dit in onze projecten noodzakelijk is, wordt meestal de applicatie Celery gebruikt.
  • Wagtail CMS: Wagtail is een open source Content Management System (CMS) geschreven in Python. Het is populair onder CMS's met behulp van het Django-framework. Het project wordt onderhouden door een team van opensource-medewerkers, ondersteund door bedrijven over de hele wereld. Het project richt zich op de vriendelijkheid van de ontwikkelaar en het gebruiksgemak van zijn beheerinterface, vertaald in meerdere talen.
  • Django REST Framework: Representational state transfer (REST) of RESTful web services zijn een manier om interoperabiliteit te bieden tussen computersystemen op internet. Met REST-compatibele webservices kunnen verzoekende systemen toegang krijgen tot en manipuleren van tekstrepresentaties van webbronnen met behulp van een uniforme en vooraf gedefinieerde reeks stateloze operaties. Er bestaan andere vormen van webservices, die hun eigen willekeurige sets van bewerkingen zoals WSDL en SOAP blootleggen.
  • React: React (ook bekend als React.js of ReactJS) is een open source JavaScript-bibliotheek voor het bouwen van gebruikersinterfaces. Een opvallende functie is het gebruik van een virtueel documentobjectmodel of virtuele DOM. React maakt een in-geheugen datastructuurcache, berekent de resulterende verschillen en werkt vervolgens de weergegeven DOM van de browser efficiënt bij. Hierdoor kan de programmeur code schrijven alsof de hele pagina bij elke wijziging wordt weergegeven, terwijl de React-bibliotheken alleen subonderdelen weergeven die daadwerkelijk veranderen. Van bijzonder belang in deze context is React Native, dat wordt gebruikt om applicaties voor Android, iOS, Web en UWP (Universal Windows Platform) te ontwikkelen door ontwikkelaars in staat te stellen React te gebruiken samen met native platformmogelijkheden.

Word je blij van dit project?

Neem contact op voor een gratis consult